ינואר 2022
בגיליון 68 תמצאו סלסלה ובה מגוון ומיטב פירותיהם של תלמידים ותלמידות במגמת הצילום בתוכנית להכשרה לאומנות במכללת קיי בבאר-שבע. אלו הן מבחר עבודות שנעשו בשנת הלימודים תשפ"א בהנחיית האומן שי איגנץ וכותב שורות אלו, יורם פרץ. המאפיין הבולט בתוכנית האומנות בכלל והניכר גם בעבודות צילום אלו הוא המגוון והשונות, ריבוי נקודות המבט ודרכי הבחירה והראייה של הסטודנטים והסטודנטיות. חלק מהשונות נובע מטווח המטלות והמשימות הניתנות לסטודנטים, כגון תרגיל ציורי האור וצילומי הפורטרטים באולפן, לצד פרויקט צילום אישי. בחלקו השני, המהותי יותר, השונות נובעת ממגוון הרקעים השונים כגון: מורשת, סביבת מגורים, ידע וניסיון קודמים, ובכלל חוויות החיים של הסטודנטים והסטודנטיות. מגוון זה מבטא את כוחות החוזקה והעניין החשובים בתוכנית האומנות, זאת, לצד היותו מאתגר בנקודות המפגש שבין המאחד והשונה. לימודי האומנות מהווים מרחב מצוין ליצירה משותפת ולדיאלוג מילולי ולא-מילולי מתמיד. אני מאחל לקוראים הנאה ולימוד ממבחר עבודות אלו ותודה על ההזדמנות להציגן כאן בפורום מכובד זה.
יורם פרץ, מרכז המרכז למולטימדיה וצילום, המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי באר שבע
לא נמצאו תוצאות.
תחריר אל זבידי
לא נמצאו תוצאות.
קארין קרוצי
לא נמצאו תוצאות.
עדיה אלון
לא נמצאו תוצאות.
סוניאל חמאמדה
לא נמצאו תוצאות.
ניבין אבו עבייד
לא נמצאו תוצאות.
נועם מצרי
לא נמצאו תוצאות.
יוסף אלהוזייל
לא נמצאו תוצאות.
גינאת חאים – המלאך
לא נמצאו תוצאות.
אתי אהרון
לא נמצאו תוצאות.
ארואן אבו חמאד